COLORADO Köfte Sosu Acı 5 Kg. X 2 Kutu

COLORADO Köfte Sosu Acı 5 Kg. X 2 Kutu

(0)
  • Ambalaj:

    2 x 5 kg.

872,00 TL

+

_

Birim Fiyat: 436,00 TL
  • Paylaş

JFC30

Tüm Grup Ürünlerini Gör

(0)

Yorumları Gör

Gruptan Min. Sipariş Tutarı
7000.00 TL

    • Ticari kredi kartınız ile yapacağınız ödemeleri, 9 ay taksitlendirebilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Sevkiyat Bilgileri
Colorado Köfte Sosu Acı
En lezzetli köfte tariflerinin püf noktalarından biri olan acı köfte sosu lezzetini kaliteli ve pratik bir şekilde sunan Colorado köfte sosu, acı tat profillerini seven tüketiciler için lezzetli bir tercihtir. Biber ve domates salçalarının çeşitli baharatlar ve sarımsakla zenginleştirildiği sos, büyük boyutu ve pratik kullanım imkanı sayesinde otel ve restoran gibi büyük işletmeler için ideal bir ürün tercihidir. Colorado acı köfte sosu sayesinde siz de işletmenizin köfte servisini çok daha lezzetli bir hale getirebilir, misafirlerinize tadı damakta kalan bir lezzet şöleni yaşatabilirsiniz.
Ev dışı tüketim EDT sektöründe hizmet veren Justforchef, 2013 yılından bu yana gıda ve gıda dışı ürün yelpazesiyle Horeca çatısı altındaki restoran, cafe ve otel işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılar. Yerli ve uluslararası alanda hizmet gösteren Justforchef sayesinde siz de işletmenizin ihtiyaçlarını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz.
Alerjen Uyarısı
Alerjen bilgisi ürün paketi üzerinde yer almaktadır.
Saklama Koşulları
Serin, temiz ve kuru saklama alanlarında kapağı açılmadan son tüketim tarihine kadar güvenle muhafaza edilebilir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.
Net Gramaj
5000 Gram
Menşei
Türkiye
Kullanım Önerileri
Köfte türleri için servis sırasında uygun miktarda direkt olarak kullanılabilir.
Benzer Ürünler