RAVIFRUIT Çarkıfelek Meyve Püresi 1 Kg X 6 Adet 1 Koli

RAVIFRUIT Çarkıfelek Meyve Püresi 1 Kg X 6 Adet 1 Koli

(0)
  • Ambalaj:

    6 x 1 kg.

2.937,00 TL

+

_

Birim Fiyat: 489,50 TL
  • Paylaş

JFC30

Tüm Grup Ürünlerini Gör

(0)

Yorumları Gör

Gruptan Min. Sipariş Tutarı
7000.00 TL

    • Ticari kredi kartınız ile yapacağınız ödemeleri, 9 ay taksitlendirebilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Sevkiyat Bilgileri
Ravifruit Çarkıfelek Meyve Püresi
Özgün ve yoğun lezzet profiliyle yiyecek ve içeceklerde sıkça tercih edilen çarkıfelek meyvesini pratik bir şekilde sunan Ravifruit Çarkıfelek Meyve Püresi, özenle seçilen meyve içeriklerinden oluşur. Gurme lezzetler için meyvelerin yetişme aşamasından paketlenmesine kadar hassas kontrollerden geçen Ravifruit ürünleri, profesyonel mutfaklar için ideal bir tercihtir. Donuk formu sayesinde uzun süre güvenle muhafaza edilebilen Ravifruit Çarkıfelek Meyve Püresini dilediğiniz yiyecek ve içecek tarifine lezzet katmak için uygun miktarda kullanabilirsiniz.
2005 yılında kurulan ve Horeca sektöründeki otel, kafe ve restoran gibi işletmelerin ev dışı tüketim EDT ihtiyaçlarını karşılayan Bonservis, yüzlerce farklı ürünü kaliteli ve hızlı bir şekilde sunar. Markaların ve profesyonel şeflerin ilk tercihlerinden biri olan Bonservis, dünya mutfağının en lezzetli ürünlerini misafirlerinize sunmak için harika bir tercihtir. Siz de işletmenizin ihtiyaçları için Bonservis’i tercih ederek kaliteli bir hizmet deneyimi elde edebilirsiniz.
Alerjen Uyarısı:
Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almakatadır.
Saklama Koşulları: -18 derecedeki donuk saklama koşullarında kapağı açılmadan son kullanma tarihine kadar güvenli bir şekilde muhafaza edilebilir.
Menşei: Fransa
Net Gramaj: 1000 Gram
Kullanım Önerileri: Ürünü oda sıcaklığında veya sıcak suda bekleterek çözdürdü