RELLA Yaban Mersinli Muffin 135 gr X 9 dilim X 6 Paket

RELLA Yaban Mersinli Muffin 135 gr X 9 dilim X 6 Paket

(0)
  • Ambalaj:

    9 x 135 gr.

1.314,00 TL

+

_

Birim Fiyat: 146,00 TL
  • Paylaş

JFC30

Tüm Grup Ürünlerini Gör

(0)

Yorumları Gör

Gruptan Min. Sipariş Tutarı
3000.00 TL

    • Ticari kredi kartınız ile yapacağınız ödemeleri, 9 ay taksitlendirebilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Sevkiyat Bilgileri
Rella Yaban Mersinli Muffin, en lezzetli hamur işi çeşitlerinden biridir. En kaliteli ham maddeler kullanılarak hazırlanan ve dünya üzerinde pek çok farklı ülke tarafından tercih edilen Rella, üretim ve sevkiyatın her aşamasında gösterdiği titizliği ve gıda güvenliği ilkelerine uyumu ile ön plana çıkar. Türkiye’deki profesyoneller için üretilen Rella Yaban Mersinli Muffin, hem lezzeti hem de sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi içermemesi sayesinde sıklıkla tercih edilir. Çözünür çözünmez tüketime hazır hale gelen ürün, yumuşacık yapısı ile kahve ve çay sohbetlerinin tamamlayıcısıdır. Pratikliği sayesinde profesyonellere kullanım kolaylığı sağlayan Rella Muffin, tatlı sunumları için ideal bir seçenektir. Yaban mersininin kendine özgü aroması ile damaklarda kalıcı bir lezzet bırakan ve ilk günkü tazeliğini koruyan Rella Yaban Mersinli Muffin ürünü Bonservis’in ayrıcalıklı dünyasında yerini alır.
Cafeler ve zincir restoranlar için özel olarak üretilen Rella Yaban Mersinli Muffin dağıtım hizmeti justforchef tarafından verilir.
Ev dışı tüketim sisteminin en önemli kanallarından biri olan zincir restoran ve kafelerin büyük bir çoğunluğunda Rella donuk gıda ürünleri tercih edilir.