Senass Karışık Pizza 19 cm 20 Adet

Senass Karışık Pizza 19 cm 20 Adet

(0)
  • Ambalaj:

    1 x 20 adet

896,00 TL

+

_

Birim Fiyat: 896,00 TL
  • Paylaş

JFC30

Tüm Grup Ürünlerini Gör

(0)

Yorumları Gör

Gruptan Min. Sipariş Tutarı
7000.00 TL

    • Ticari kredi kartınız ile yapacağınız ödemeleri, 9 ay taksitlendirebilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Sevkiyat Bilgileri
Senass Karışık Pizza 19 cm, İtalyan mutfağının sevilen lezzetini restaurant menülerinize taşır. Oldukça kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak hazırlanan bu hazır pizza, müşterilerinizi memnun edebileceğiniz ve işletmenize müptela olmalarını sağlayabileceğiniz bir lezzette. 19 cm boyutunda olan bu pizzalar, hızlıca pişirilip servise hazır hâle getirilebildiklerinden mutfakta oluşabilecek yoğunlukların önüne geçer.
Soğuk zincirle mutfaklarınıza taşınan Senass Karışık Pizza, size ulaştırılırken herhangi bir bozulma olmaması için özenle korunur. Mutfak şeflerinin de tercihlerinden biri olan Senass Karışık Pizza, peynir, mısır, kırmızı ve yeşil biber, sucuk ve siyah zeytin gibi üst malzemelere sahiptir.
Lezzetli hamuru ve malzemelerinin bütünleşmesiyle unlu mamüller arasında öne çıkan Senass Karışık Pizza’ya işletmelerinizin menülerinde yer vererek müşterilerinize İtalyan mutfağının kapılarını aralayabilirsiniz. Dilerseniz evlerinizde de bu hazır pizzaya yer verebilir ve istediğiniz her an kolayca hazırlayıp tüketebilirsiniz.
Alerjen Uyarıları
Gluten içerir. İçeriğindeki diğer malzemelere karşı alerjiniz varsa veya tüketimden sonra reaksiyon gösterirseniz tüketimden kaçınınız.
Saklama Koşulları
Bozulmaları engellemek için -18 derecede saklamanız önerilir.
Menşei
Türkiye Cumhuriyeti