SENASS Karışık Pizza 25 cm 10 adet

SENASS Karışık Pizza 25 cm 10 adet

(0)
  • Ambalaj:

    1 x 10 adet

895,00 TL

+

_

Birim Fiyat: 895,00 TL
  • Paylaş

JFC30

Tüm Grup Ürünlerini Gör

(0)

Yorumları Gör

Gruptan Min. Sipariş Tutarı
7000.00 TL

    • Ticari kredi kartınız ile yapacağınız ödemeleri, 9 ay taksitlendirebilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Sevkiyat Bilgileri
İçerik : Pizza Sosu, Kaşar Peyniri, Sucuk, Kırmızı Biber, Yeşil Biber, Mısır, ZeytinSenass Karışık Pizza 25 cm
İtalyan lezzetinde pizzalar üreten Senass markası, hijyenik ortamda, katkısız, doğal ve taze ürünlerle benzersiz lezzetler sunar. Modern üretim tesislerine sahip marka, güvenilir gıda üretiminde öncü isimlerden biridir ve 2000 yılından bu yana profesyonellerin ilk tercihleri arasında yer alır. Bu üretim süreçlerinden geçen ve yoğun ilgi gören Senass karışık pizza; pizza sosu, kaşar peyniri, sucuk, zeytin, mısır, kırmızı ve yeşil biber içerir.
Orta kalınlıkta açılmış içi yumuşak dışı çıtır hamuru ve taze sebzeleriyle İtalyan esintilerini mutfağınıza taşıyan hazır karışık pizzayı, hızlı servis sağlamak ve misafirlerinize farklı lezzetler sunmak için tercih edebilir, işletmenizde yiyecek çeşidini artırabilirsiniz.
Ev dışı tüketim (EDT) sektöründe yoğun ilgi gören karışık pizza ve hazır gıdalar, işletmenizde birçok farklı ürünü bir arada sunmanıza olanak tanır. Senass pizzaları gibi yerli ve yabancı markaların hazır gıdalarını Bonservis’te rahatlıkla bulabilir, ister işletmelerinizde ister evlerinizde pratik yemekler sunabilirsiniz.
Alerjen Uyarısı
Glüten içerir.
Saklama Koşulları
Donuk ürünlerin raf ömrü, üretim tarihinden itibaren -18 derecede muhafaza edildiğinde 1 yıldır. Çözdürülmüş ürünlerin raf ömrü ise üretim tarihinden itibaren
-6 derecede 4 gündür.