Güvenli Alışveriş

JustForChef müşteri ve tedarikçilerine, üstün donanım ve yazılım altyapısı ile kesintisiz ve güvenli bir tedarik ortamı sunmaktadır. 2048 bit anahtar boyutuna sahip SSL sertifikası ile tüm verileriniz şifrelenir ve ödeme bilgilerinizin korunarak hızlı, kolay ve güvenli bir tedarik deneyimi yaşarsınız.

  • Güvenli Ödeme
  • Güvenli Tahsilat

Türkiye’nin önde gelen bankalarının iş ortaklığı ile ödemeniz her zaman JustForChef güvencesindedir. Siparişlerinizin ödemesi, siparişinizi doğru ve sorunsuz şekilde teslim aldığınıza dair onay alınmadan tedarikçiye aktarılmaz.

1. Dilediğiniz ürünleri sepetinize atar, Ticari Kredi Kartı, DBS veya Havale / EFT ödeme seçenekerlinden biri ile ödemenizi gerçekleştirirsiniz.
2. Ödemeniz havuz hesabına alınır ve tedarikçilere sipariş listeniz iletilir. Maksimum 30 dakika içerisinde tedarikçiler siparişinizi göndereceklerine dair onay verir ve sevkiyat tarihini size bildirir.
3. Siparişiniz sevk edilir ve elinize ulaşan ürünlerin doğru ve sorunsuz olduğuna dair onay vermeniz ardından ödemeniz tedarikçiye aktarılır. Siparişiniz ile ilgili bir problemde ödemeniz tarafınıza iade edilir.

Tedarikçinin belirtmiş olduğundan farklı, standartların altında raf ömrü olan, eksik miktarda teslim edilen ya da siparişiniz size hiç teslim edilmeyen siparişlerinizin bedeli tarafınıza geri iade edilecektir.

İptal ve İade işlemleri hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Alışverişler hakkındaki sorularınız için lütfen tıklayınız.

JustForChef tedarikçilere her zaman tahsilat garantisi sunmaktadır. Müşterilerin verdikleri siparişler ancak ödemeleri onaylandığı taktirde tedarikçilere iletilir, böylece her zaman tahsilatınızı gerçekleştireceğinizden emin olursunuz.

1. Müşteri sipariş vereceği ürünlerin ödemesini Ticari Kredi Kartı, DBS veya Havale/EFT ile gerçekleştirir. Ödemeler, Türkiye’nin önde gelen bankaları iş ortaklığında JustForChef havuz hesabına aktarılır.
2. Size iletilen siparişte ki ürünleri göndereceğinize dair onaylar ve sevk edersiniz.
3. Müşterilerin doğru ve sorunsuz şekilde ürünleri teslim aldığına dair onay vermesi ardından, ödemeniz hesabınıza aktarılır.

Alışverişler hakkındaki sorularınız için lütfen tıklayınız.