Neden JustForChef
  • Müşteriler
  • Tedarikçiler
Farklı ürünler ve farklı tedarikçiler ile tanıştırır
Sektördeki restoranların yorum ve puanlandırmalarına ulaşarak, alacağınız gıda hammaddesinin kalitesini ve tedarikçinin sağladığı hizmeti değerlendirebilir; yeni ürünlerle tanışıp, yeni tedarikçilerle ulaşabilirsiniz
Yoğun iş temposunda, zaman kazandırır
İhtiyaç duyduğunuz ürünlere bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan ulaşabilir; kolayca sipariş verebilir, sevkiyat sürecininin detaylarını düşünmezsiniz.
Tabak başına maliyetlerinizi düşürür
Benzer gıda ürünlerinin fiyatlarını karşılaştırır ve size en uygun fiyatı seçebilir; tabak başına düşen maliyetinizi azaltıp, kâr marjınızı arttırırsınız.
Ödemelerinizi Takip Eder
JustForChef sistemdeki faturalarınızı sizin yerinize takip eder, ödeme tarihlerinde sizi akıllı uyarı sistemiyle bilgilendirir.
7/24 Sipariş Verin
JustForChef’de, haftanın 7 günü 24 saat siparişlerinizi verebilirsiniz. Tedarikçinin mesai başlangıcında JustForChef siparişlerinizi işleme sokacaktır.
Satışları Artırır
JustForChef ürünlerinizi sizin yerinize tüm ülkedeki binlerce potansiyel alıcıya tanıtır, siparişleri alır ve iletir. Pazarlama bütçenizi artırmadan daha fazla satış yaparsınız.
Firmanızı ve Ürünlerinizi Tanıtır
JustForChef’de oluşturduğunuz online katalogunuz JustForChef üyesi kullanıcılara doğrudan; arama motorları ve reklamlar vasıtası ile tüm gıda ve içecek alıcılarına ulaşır. Daha fazla işletme firmanızı ve ürünlerinizi tanır.
Tahsilat garantisi verir
JustForChef üzerinden gerçekleştirdiğiniz satışlar, Türkiye’nin önde gelen bankalarının iş ortaklığı ile tahsilat garantisi altındadır. Tahsilatlarınız tam zamanında hesabınıza geçer.
Zaman Kazandırır
Sipariş alma ve tahsilata ayırdığınız zamanı azaltır, size ana faaliyetlerinize yoğunlaşma ve müşterilerinize daha kaliteli servis olanağı sağlar. Siparişlerinizi mail ve faks yolu ile iletir, dijital ortamda sunduğu takip ve raporlama sistemleri ile operasyonunuzu daha verimli hale getirir.
Satışları Raporlar
JustForChef Günlük, haftalık, aylık olarak satışları raporlar, en çok satılan ürün verileri ile tedarikçilerin stok planlamalarını, en çok alım yapan müşteriler ile fiyat politikalarını ve en çok sipariş alınan bölgeler ile, sevkiyat rotalarını daha verimli hale getirmelerine yardımcı olur.