Hakkımızda

JFC e-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri kuruluş yılı 1982'den günümüze gerçekleştirdiği, konvansiyonel, ulusal ve uluslararası satış ve pazarlama faaliyetlerine ilaveten, "JustForChef" markası ile öncelikli olarak A ve A+ Restoran, Otel, Kafe ve Bar işletmelerini, seçkin ürün tedarikçileri ile; elektronik ticaret platformunda buluşturarak profesyonel mutfaklara online gıda tedariği sağlamaktadır. Ev dışı gıda tüketimine hizmet veren üreticilerin, distribütörlerin ve ithalatçıların ürünlerinin sekiz ana kategoride listelendiği www.justforchef.net e-ticaret platformunda tedarikçiler, potansiyel müşterilerle buluşarak, Pazar paylarını ve satışlarını elektronik ortamda arttırmakta ve tahsilat garantisi temin etmektedir. JustForChef ; Restoran, Otel, Kafe ve Bar işletmelerine ürünlerin fiyat ve kalite mukayesesini sunarak, seçkin gıda hammaddesi ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli tedarik etmelerini sağlamaktadır. Sunduğu ödeme alternatifleriyle finansman teminini ve maliyetine yeni bir anlayış getirmiştir. Gıda sektöründe ve E-ticarette deneyimli ve yaratıcı JustForChef ekibi, e-ticaret platformunu sürekli geliştirip, yenileyerek Kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Operasyon kalitesini ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, JustForChef’i Türkiye’de A ve A+ restoran işletmelerinin tedarik süreçlerini yönetmek üzere tercih edilen ve vazgeçilmez bir platform haline getirmektir.

Misyonumuz

Öncelikli olarak A ve A+ restoran işletmelerine ve tedarikçilere yenilikçi hizmetler ve avantajlar sunarak Türkiye’de b2b e-ticaretin gelişimine öncülük etmektedir.