Ravifruit Kırmızı Dağ Meyveleri 1 Kg

Ravifruit Kırmızı Dağ Meyveleri 1 Kg

(0)
  • Ambalaj:

    1 x 1 kg.

510,00 TL

+

_

Birim Fiyat: 510,00 TL
  • Paylaş

JFC30

Tüm Grup Ürünlerini Gör

(0)

Yorumları Gör

Gruptan Min. Sipariş Tutarı
7000.00 TL

    • Ticari kredi kartınız ile yapacağınız ödemeleri, 9 ay taksitlendirebilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Sevkiyat Bilgileri
Ravifruit kırmızı dağ meyveleri (wild/red) püresi, doğal meyvelerden elde edilerek hazırlanır. Yüksek kaliteli kırmızı dağ meyveleri, özenle seçilerek işlenir ve pastörize edilir. Bu sayede doğal lezzetleri, vitamin ve mineralleri korunur ve ürünün raf ömrü uzatılır. Kırmızı dağ meyveleri püresi, tatlı ve tuzlu yemeklerde kullanılabilecek çok yönlü bir üründür. Tatlılarda sos, reçel, pasta veya dondurmaların üzerinde kullanılabilirken, tuzlu yemeklerde sos ve marinasyon için kullanılabilir. Yemeklerin lezzetini artıran bu ürün, ayrıca misafirlerinize özel ve lezzetli menüler hazırlamanıza yardımcı olur.
JustForChef, 2013'ten beri ev dışı tüketim (EDT) sektöründe lider bir marka olarak kafe, restoran ve otel gibi işletmelerin mutfak ihtiyaçlarını karşılar. Yerli ve uluslararası mutfakların enfes lezzetlerini sunarak müşterilerine unutulmaz bir deneyim yaşatır. Dağıtımını yaptığı ürünleri iklimlendirilmiş depolarda saklanır
Alerjen Uyarısı: Alerjen bilgisi paket üzerinde yer almaktadır.
Saklama Koşulları: Uzun süre saklamak için buzdolabında muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Açıldıktan sonra hava almayacak şekilde kapalı bir kapta buzdolabında saklanmalıdır.
Menşei : Türkiye
Net Gramaj : 1 Kilogram
Kullanım Önerileri : Tatlılarda, reçellerde, smoothie'lerde, soslarda, keklerde ve daha birçok tarifte kullanılabilir. Ayrıca, meyve tabaklarına ve dondurmalara eşlik eden lezzetli bir sos olarak da servis edilebilir.