RELLA Very Berry Cake 115 Gram x 14 Dilim X 6 Kutu Stok Yok

RELLA Very Berry Cake 115 Gram x 14 Dilim X 6 Kutu Stok Yok

(0)
  • Ambalaj:

    14 x 115 gr.

0,00 TL

+

_

Birim Fiyat: 0,00 TL
  • Paylaş

JFC30

Tüm Grup Ürünlerini Gör

(0)

Yorumları Gör

Gruptan Min. Sipariş Tutarı
7000.00 TL

    • Ticari kredi kartınız ile yapacağınız ödemeleri, 9 ay taksitlendirebilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Ürün Yorumları
  • Sevkiyat Bilgileri
Rella Very Berry Cake
Dondurulmuş formda sunulan Rella Very Berry Cake, taze orman meyveleri, çikolata ve kremanın mükemmel uyumundan doğmuştur. Siyah çikolatanın hakim olduğu taban keki ile süt yoğunluğuyla lezzetlenmiş dolgu krema uyumla birleşirken, kırmızı orman meyveleri Rella Cake’e taze ve ferah bir dokunuş katar.
130 gramlık dilimler halinde ve donmuş olarak sunulan Rella Berry Cake, pasta çeşitleriniz arasında hafif bir alternatif olacaktır. Dilimli olması serviste kolaylık sağlarken, iştah açıcı görüntüsü ise sunumlarınıza ayrıcalık katar.
Orman meyveleri ya da çikolata sosları ile etkileyici tabaklar hazırlayabileceğiniz Rella Very Berry Cake, özel gün ya da kutlama pastası olarak da servis edilebilir. Rella Very Berry Cake, çözüldükten sonra yeni hazırlanmış bir pasta lezzetinde ve tazeliğindedir.
2013 yılından beri Ev Dışı Tüketim EDT kanalına hizmet veren JustForChef, Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin örneklerini sunduğu ürünlerini donuk olarak depolamakta ve soğuk zinciri bozulmadan size ulaştırmaktadır. JustForChefin dondurulmuş pasta, kek ve cookie seçkisi ile harika tabaklara imza atabilirsiniz.